Başarılar

  • Tenis Federasyonu Tarafından Düzenlenen Antuka Tenis Akademisi Hafta Sonu Tenis Turnuvası / Grup Birinciliği / Mayıs 2017
  • Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası / İkincilik Derecesi / Mayıs 2017 
  • Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası / Birincilik Derecesi / Mayıs 2017 
  • Memorial Sağlık Grubunun Düzenlediği ''Spor Yapmayı Seviyorum'' Temalı Geleneksel Çocuk Resim Yarışması /                                               Beşincilik ve Mansiyon Ödülü / Mayıs 2017
  • EDAK Ecz. Hayati Yalçın Çocuk Resimleri Yarışması / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü / Mayıs 2017
  • Antuka Tenis Akademisi Turnuvası / Birincilik Derecesi / Mayıs 2017 
  • Performans Tenis Akademisi Hafta Sonu Turnuvası / Birincilik Derecesi / Mayıs 2017
  • Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Tenis Turnuvası / İkincilik ve Üçüncülük Derecesi / Mayıs 2017
  • Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Yüzme Yarışması / İlkokul Kız ve Erkek Takımı İkincilik Kupası, 2 Bronz Madalya, Ortaokul Erkek Takımı İkincilik Kupası ve Ortaokul Kız Takımı Dördüncülük Madalyası / Mayıs 2017
  • Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Tenis Turnuvası / 2 Altın Madalya, 2 Gümüş Madalya, 2 Bronz Madalya / Mayıs 2017
  • Tenis Federasyonu Tenis Turnuvası / Grup Birinciliği / Mayıs 2017
  • 8. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası Kumite Dalında / Dünya Üçüncülüğü / Mayıs 2017
  • İzmir Yönder Okullarının Ev Sahipliği Yaptığı Yönder Okulları Arası Dubbing - Dublaj Yarışması / Üçüncülük Derecesi / Nisan 2017 
  • Eyüboğlu Eğitim Kurumlarının Düzenlediği XIX. Aktif Resim Yarışması / Üçüncülük Ödülü / Nisan 2017
  • 14 Mart Tıp Haftası '' Doktor ve Sağlık'' Konulu Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Mart 2017
  • Uluslararası Çocuk Resim Yarışması/ İlçe İkinciliği / Şubat 2017
  • Tenis Federasyonu Tenis Turnuvası /  2 Altın Madalya, 3 Gümüş Madalya / Şubat 2017
  • Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Basketbol Turnuvası / Üçüncülük Ödülü / Şubat 2017
  • Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması / Birincilik Ödülü / Haziran 2016
  • Memorial Hastanesi Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Mayıs 2016
  • Emek ve Dayanışma Resim Yarışması /  İkincilik Ödülü / Mayıs 2016
  • İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Güzel Sanatlar Lisesi Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Nisan 2016
  • Ataşehir Kaymakamlık Kupası Tenis Turnuvası / Birincilik Ödülü / Nisan 2016
  • Cervantes Enstitüsü Ülke Maket Yarışması / Mansiyon, İkincilik, Birincilik Ödülü / Şubat 2016
  • Ataşehir Satranç Merkezi Bireysel Satranç Turnuvası / 1 Birincilik, 3 İkincilik ve 2 Üçüncülük Ödülü / Ocak 2016
  • Çevre Koleji Dubbing (Dublaj) Yarışması / Üçüncülük Ödülü / Ocak 2016
  • Ataşehir Gençlik Spor ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hentbol Turnuvası / İkincilik Kupası / Aralık 2015
  • Ataşehir Atletizm Kros Yarışması / 3 Altın, 1 Gümüş ve 2 Bronz Madalya / Aralık 2015
  • 37. Vodafone İstanbul Maratonu Resim Yarışması / 1 Birincilik Ödülü / Kasım 2015
  • Ataşehir Satranç Merkezi Cumhuriyet Turnuvası / Birincilik Ödülü / Ekim 2015
  • Bic Kids Türkiye Ulusal Resim Yarışması / Jüri Özel Ödülü / Haziran 2015
  • Kaymakamlık Kupasına En Çok Katılan ve En Başarı Elde Eden Okullar Töreni / Ataşehir Kaymaklığı Üçüncülük Kupası / Haziran 2015
  • Uluslararası Eko Okullar Programı / Yeşil Bayrak Ödülü / Haziran 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Yüzme Yarışları / 3 Altın, 4 Gümüş ve 9 Bronz Madalya / Mayıs 2015
  • Ataşehir Belediyesi Çevre Şöleni Geleneksel Maket Yarışması / Özel Ödül / Mayıs 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Tenis Turnuvası / 2 Şampiyonluk, 1 İkincilik / Mayıs 2015
  • 10. Ulusal - Uluslararası Fair Play Karikatür Yarışması / Fair Play Özel Ödülü / Mayıs 2015
  • Tenis Müsabakası / İlçe Birinciliği ve İkinciliği / Mayıs 2015
  • Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Aydın Doğan Vakfı Türkiye Okullar Arası Karikatür Yarışması / Mansiyon Ödülü / Nisan 2015
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Karikatür Yarışması / Özel Ödülü / Nisan 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Satranç Turnuvası / Takım Halinde İkincilik ve 1 Bireysel Kategori İkincilik Kupası / Nisan 2015
  • İçim Dışımdan Büyük Konulu 2.Uluslararası Çanakkale Çocuk Bienali / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü / Nisan 2015
  • Çocuk ve Gemi Konulu Resim Yarışması Türk Mühendis ve Mimarlar Odası / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü / Nisan 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası / İlkokul ve Ortaokul Takım Birincilikleri / Mart 2015
  • Karikatür Yarışması Yaratıcı Çocuklar Derneği / Mansiyon Ödülü / Mart 2015
  • Barış Konulu Karikatür Yarışması / İtalya Eğitim Bakanlığı / Şubat 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Hentbol Müsabakaları / Küçük Erkekler Şampiyonluğu / Şubat 2015
  • Kaymakamlık Kupası Hentbol Maçı / İlçe Birinciliği / Şubat 2015
  • TEOG Birinci Basamak Sınavları / 2 Türkiye Birinciliği / Ocak 2015
  • Doğa Koruma Konulu Karikatür Yarışması / Jüri Özendirme Ödülü / Aralık 2014
  • Monami Pastel Boya Resim Yarışması / Bisiklet ve Madalya Ödülü / Aralık 2014
  • Okulistik Sınavı / Ataşehir Birinciliği ve Türkiye Üçüncülüğü / Kasım 2014
  • Yüzme Küçükler Kategorisi / Birincilik Ödülü / Haziran 2014
  • Hentbol Yıldız Erkekler Ödül Töreni / İlçe Üçüncülüğü / Haziran 2014
  • Hentbol Küçük Erkekler Ödül Töreni / İlçe Üçüncülüğü / Haziran 2014 
  • Opera Ya Da Bale Denince Akla Ne Geliyor Konulu Resim Yarışması / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü / Nisan 2014
  • Kentte Dayanışma ve Paylaşım Konulu Resim Yarışması / Başarı Ödülü / Nisan 2014
  • Ataşehir Okullar Arası Hentbol Müsabakaları / Yıldız Erkekler Üçüncülük Kupası / Mart 2014
  • Ataşehir Okullar Arası Yüzme Yarışları / Küçükler Birincilik Kupası / Mart 2014
  • Primo Kreatif Resim Yarışması / Başarı Madalyası ve Başarı Belgesi / Mart 2014
  • Çanakkale Şehitlerini Anma Kupası Satranç Turnuvası / Altın Madalya ve Bronz Madalya / Mart 2014
  • Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Konulu Resim Yarışması / İlçe ve İl Birinciliği / Mart 2014
  • Masa Tenisi Turnuvası / İlçe Üçüncülüğü / Mart 2014
  • ISKAV Resim Yarışması / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü / Şubat 2014
  • Doktorlar ve Sağlık Konulu Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Şubat 2014
  • Urfodu Uluslararası Bilim Temelleri Yarışması / 2.Etaba Geçildi / Aralık 2013
  • Monami Pastel Resim Yarışması / Altın Madalya ve Başarı Sertifikası / Kasım 2013
  • Enerji Verimliliği Konulu Yarışma / Mansiyon Ödülü / Kasım 2013
  • Polis Olmasaydı Konulu Resim ve Şiir Yarışması / İlçe Birinciliği ve Üçüncülüğü / Kasım 2013
  • 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Altın Madalya, Bronz Madalya / Kasım 2013
  • Oxford Big Read Yarışması / Bölge Finalistliği / Haziran 2013
  • Eko-Okul Ödül Töreni / Yeşil Bayrak / Haziran 2013
  • Maket Yarışması / Üçüncülük Ödülü / Mayıs 2013
  • Kartal Doğa Kolejinin İlkbahar Konulu Resim Yarışması / Üçüncülük / Nisan 2013
  • Trafikte Saygı Konulu İlçe MEM Resim Yarışması / İlçe Üçüncülüğü / Nisan 2013
  • Okullar Arası Masa Tenisi Şampiyonası "Küçük Erkekler Masa Tenisi Takımı" / İlçe Birinciliği / Nisan 2013
  • Okullar Arası Masa Tenisi Şampiyonası "Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımı" / İlçe İkinciliği / Nisan 2013
  • Çocuk Gözüyle DNA Konulu Hacettepe Üniversitesinin Resim Yarışması / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü / Nisan 2013
  • Benim Dünyam Konulu Memorial Hastanesinin Resim Yarışması / Üçüncülük / Nisan 2013
  • İkiz Gözüyle İkiz Olmak Konulu Sıra Dışı Annelik Derneğinin Resim Yarışması / Üçüncülük / Mart 2013
  • 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası / İkincilik, Üçüncülük ve Yedincilik / Mart 2013
  • Gemi Mühendisleri Tarafından Düzenlenen Çocuk ve Gemi Konulu Resim Yarışması / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü / Mart 2013
  • Yunus Emre İlçe MEM Resim Yarışması / İlçe İkinciliği / Mart 2013
  • Türk Polis Teşkilatı İlçe MEM Resim Yarışması / İlçe Üçüncülüğü / Mart 2013
  • Küçük Erkekler Jimnastik Müsabakaları / İstanbul Birinciliği / Mart 2013
  • Okulumuzda Düzenlenen Sınıflar Arası Basketbol Serbest Şut Yarışması / Okul Birinciliği / Ocak 2013
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü Masa Tenisi Turnuvası / İstanbul Altıncılığı / Ocak 2013
  • Bireysel Satranç Turnuvası Yeni Yıl Kupası / Üçüncülük ve Bronz Madalya / Aralık 2012
  • Şark Gülü Kırtasiye Firmasının Düzenlediği Çocuk ve Çevre Konulu Monami Pastel Boya Resim Yarışması / Madalya Ödülü / Kasım 2012
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü Konulu Resim Yarışması / İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 3.’sü / Kasım 2012
  • Erguvan Çevre ve Şehircilik Ödülleri; Afiş-Slogan ve Resim Yarışması / Sergilenmeye Değer Eserler Ödülü, Jüri Özel Ödülü, Ipod, Madalya, MP3 Çalar, Kitap / Nisan 2012
  • Yunus Dede ve Çocuklar Konulu Resim Yarışması / İlçe İkinciliği / Mart 2012
  • Barış Konulu Resim Yarışması / Başarı Belgesi / Mart 2012
  • Türk Polis Teşkilatının 167.Yıldönümü Dolayısıyla Düzenlenen Resim ve Şiir Yarışması / İlçe Birinciliği / Mart 2012
  • Doktor ve Sağlık Konulu Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Şubat 2012
  • Monami Pastel Resim Yarışması / Bisiklet Ödülü ve Başarı Belgesi / Aralık 2011
  • Kid Stick Kolaj Yarışması / Üçüncülük Ödülü / Aralık 2011
  • Masa Tenisi Yarışması / İlçe Dördüncülüğü / Kasım 2011