Kayıt

Fiyat bilgisi almak için lütfen formu doldurunuz 

Ataşehir Yönder Okulları hakkında detaylı bilgi almak ve okulumuzu gezmek isteyen veli adaylarımızın, halkla ilişkiler ve kayıt biriminden randevu almalarını rica ederiz.

 

Kayıt Bilgileri
 
Ana Sınıflar: Hazırlık sınıflarına belirlenen kontenjan oranında ''Öğrenci Tanıma Görüşmeleri'' doğrultusunda öğrenci alınımları yapılacaktır.
 
Birinci sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Öğrenci Tanıma Görüşmeleri" ile öğrenci alınacaktır.
 
2. ve 3. sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Öğrenci Tanıma Görüşmeleri" ile öğrenci alınacaktır. Değerlendirme aşamasında aday öğrencilerin, matematik, Türkçe ve hayat bilgisi alanlarındaki akademik düzeylerine de bakılacaktır.
 
4. sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Öğrenci Tanıma Görüşmeleri" ile öğrenci alınacaktır. 4. sınıfa başlayacak öğrenciler, Türkçe, matematik, fen, sosyal bilgiler derslerinden "Düzey Belirleme Sınavı"na gireceklerdir.
 
5., 6., 7. ve 8. sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Düzey Belirleme Sınavı" ile öğrenci alınacaktır. Öğrencilerin, Türkçe, matematik, fen, sosyal bilgiler derslerinden "Düzey Belirleme Sınavı"na gireceklerdir.
 
Kayıt için gerekli belgeler şunlardır:

  • 12 Adet öğrenciye, 1 adet veliye ait fotoğraf
  • TC Kimlik numaralı anne-baba-öğrenci nüfus cüzdan fotokopisi
  • Veli üzerine kayıtlı fatura veya ikametgâh
  • Aşı karnesi fotokopisi
  • Ara sınıflar için karne fotokopisi (Ana sınıfı öğrencileri için gerekli değildir.)


Notlar:

- Eğitim ve yemek ücretlerinde KDV %8' dir.
- Eğitim bedeline yemek ücreti ve KDV dahildir.
- Ödemelerinde kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen velilerimiz, eğitim ve yemek ücretleri için anlaşmalı bankalarımızdan kredili mevduat hesabı açtırabilirler.